ODWOŁANIE KONFERENCJI

 

Ze względu na stale zmieniającą się sytuację związaną z epidemią koronawirusa, jesteśmy niestety zmuszeni odwołać tegoroczną konferencję ULTra 2020. 😞

Przygotowania do konferencji były już na bardzo zaawansowanym poziomie i do samego końca mieliśmy nadzieję, że uda się przełożyć konferencję na jesienny termin, jednakże na chwilę obecną w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników nadal nie jest to możliwe.

Ukończony został proces ocen referatów. Sześć najlepszych prac, które dostały się do finału zostaną opublikowane. Z autorami prac, które zostały nagrodzone skontaktujemy się w najbliższym czasie.

Tytuły wyróżnionych prac publikować będziemy przez cały nadchodzący tydzień na profilu koła na FB – stay tuned! 

Do zobaczenia na konferencji ULTra w przyszłym roku! 😉

Koło Naukowe Transportu TRANSIT ma zaszczyt zaprosić na I Ogólnopolską Konferencję Naukową Transportu ULTra 2020, które odbędzie się w dniach 19-20 marca 2020 roku na Politechnice Krakowskiej. Temat tegorocznej konferencji to „Kierunki rozwoju logistyki, transportu i urbanistyki XXI wieku” Konferencja ULTra planowo będzie składać się z paneli poświęconych trzem zagadnieniom: logistyce, transportowi pasażerskiemu i urbanistyce.

KOSZTY UDZIAŁU W KONFERENCJI:
  • 150 zł dla uczestnika z noclegiem
  • 100 zł dla uczestnika bez noclegu
  • 0 zł dla osób z zakwalifikowanymi do wygłoszenia referatami
TERMINARZ ZGŁOSZEŃ:
  • 7 lutego 2020 (TERMIN WYDŁUŻONY!) – termin zgłoszenia uczestników czynnych i wysłania tematów referatów.
  • 14 lutego 2020 – termin zgłoszeń uczestników biernych (bez referatów)
  • 19 lutego 2020 – termin wysłania referatów
  • 9 marca 2020 – ogłoszenie listy zakwalifikowanych referatów
  • 9-16 marca 2020 – czas na dokonanie opłaty konferencyjnej i nadesłanie prezentacji
  • 19-20 marca 2020 – I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Transportu ULTra
Wszelkie informacje i szczegóły dotyczące Konferencji będą na bieżąco aktualizowane na wydarzeniu, jak i na stronie internetowej KNT TRANSIT. Regulamin konferencji oraz wymagania edycyjne dla autorów referatów znajdują się w załącznikach na dole strony. W celu zgłoszenia się na konferencję jako uczestnik czynny (z referatem) należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 7 lutego 2020.
WSPIERAJĄ NAS:

PATRONAT HONOROWY:
Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego