Road Safety Summer School 2021

W dniach 30.08 – 08.09.2021 członek naszego Koła Naukowego, Mariusz Soboń wziął udział w letniej szkole Road Safety Summer School organizowanej przez Fakultet prometnih znanosti Uniwersytetu w Zagrzebiu 🇭🇷!

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję wziąć udział zarówno w zajęciach teoretycznych, składających się z cyklu prelekcji przygotowanych przez naukowców oraz specjalistów z branży BRD, jak i w zajęciach praktycznych, takich jak crash testy, ocena odblaskowości oznakowania poziomego i pionowego czy prezentacja symulatorów jazdy oraz sensorów ADAS.

Letnia szkoła była również okazją do wymiany wiedzy i doświadczenia z uczestnikami pochodzącymi z Europy, Azji, Ameryki Południowej czy Afryki.

Serdeczne podziękowania należą się organizatorom i sponsorom wydarzenia! Kto wie, może… do zobaczenia za rok!