Sesja Naukowa Mistrzów

Uczelniana Studencka Sesja Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej to już tradycja. W tym roku wzbogacił ją nowy punkt programu, czyli Sesja Naukowa Mistrzów. Wydarzenie miało miejsce w środę 9 czerwca 2021 roku w klubie studenckim „Kwadrat” i transmitowane było na żywo na Facebook’owym profilu Samorządu Uczelnianego Politechniki Krakowskiej.

Z każdego wydziału Politechniki zostało wybrane jedno koło naukowe szczególnie wyróżniające się swoim zaangażowaniem i osiągnięciami, które reprezentowało daną jednostkę. Wydział Inżynierii Lądowej reprezentowany był przez nasze Koło, które wskazane zostało jako najlepsze na WILu!

W czasie Sesji Mistrzów Koło reprezentowali Prezes Kamila Kubas oraz Wiceprezes inż. Mariusz Soboń, a towarzyszyli im członek zarządu inż. Urszula Kierpiec oraz opiekun Koła mgr Jan Aleksandrowicz. Reprezentanci opowiedzieli o dotychczasowej działalności Koła, obecnych przedsięwzięciach oraz o planach na przyszłość.

Oprócz Koła Naukowego TRANSIT wystąpienie miało jeszcze 6 Kół, które również zaprezentowały bogaty dorobek i inspirujące projekty. Głównym celem wydarzenia było zachęcenie studentów, szczególnie tych z niższych roczników, do włączenia się w aktywność naukową i dołączenia do organizacji studenckich.

Całość wystąpienia dostępna jest nadal na profilu facebook’owym Samorządu Uczelnianego Politechniki Krakowskiej. Zachęcamy do obejrzenia! 😉