Finał Uniwersyteckiej Ligi Logistyków

Jeszcze przed rozpoczęciem nowego semestru, w poniedziałek 22 lutego, odbyły się eliminacje do 5. edycji konkursu Uniwersytecka Liga Logistyków organizowanego przez NKL Dialog z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Tematem tegorocznej edycji było „Wykorzystanie przemysłu 4.0 w łańcuchu dostaw”.

W konkursie wystartowali członkowie naszego Koła: Kamila Kubas, Jakub Tomalik, Aleksandra Trzebunia oraz Grzegorz Zarzycki. Pomimo, że jednemu zespołowi się nie udało, drużyna Grześka (w skład której weszły również dwie osoby spoza koła –  Natalia Piekarska i Mateusz Pałka) przeszła do finału konkursu, w którym miała okazję zmierzyć się z zespołami z całej Polski nad problemami z zakresu logistyki.

Finałową prezentację zespołu Grześka można obejrzeć na kanale wydarzenia na Youtube (początek od 2:32:10)