3. miejsce we Wrocławiu!

4 grudnia 2020 upłynął w Kole Naukowym Transportu TRANSIT pod znakiem konferencji TransLogistics 2020, tradycyjnie już organizowanej w pierwszym tygodniu grudnia. Tegoroczne obrady miały szczególny charakter – po raz pierwszy nie spotkaliśmy się razem we Wrocławiu. Szczególne wyrazy uznania kierujemy dla Koła Naukowego Logistics za profesjonalne zorganizowanie wydarzenia w sposób zdalny – bardzo dziękujemy!
 
Miło nam poinformować, że III najlepszą pracę w konkursie przygotował członek naszego Koła, Daniel Kapica, z artykułem „Wpływ eksploatacji autobusów zasilanych energią elektryczną na jakość powietrza w Zielonej Górze🥳 Serdeczne gratulacje!!! 👏
 
Oprócz Daniela, w  konferencji wzięli udział Jakub Uciński z artykuem „Kontrapas autobusowy jako przykład innowacyjnego rozwiązania nadającego priorytet pojazdom transportu zbiorowego” oraz Kamila Kubas z pracą pt. „Wpływ pandemii na rynek transportu lotniczego„.
 
Z wszystkimi pracami członków naszego Koła, możecie zapoznać się w publikacji Journal of Translogistics 2020, dostępnej na stronie: www.translogistics.pl/translogistic/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *