Zmiana terminu ULTra 2020

W związku z Komunikatem nr 5 Rektora Politechniki Krakowskiej w sprawie przeciwdziałania zakażeniom koronawirusem SARS-CoV-2, z przykrością informujemy o konieczności przeniesienia terminu konferencji ULTra 2020.

Bezpieczeństwo zaproszonych gości jest dla nas priorytetem, dlatego zgodnie z decyzją Rektora PK zmuszeni jesteśmy do przeprowadzania działań prewencyjnych mających na celu ochronę zdrowia uczestników konferencji, skutkujących przeniesieniem terminu konferencji.

Proces recenzji nadesłanych referatów będzie kontynuowany. Uczestnicy czynni, których prace zakwalifikowały się do finału, mają zagwarantowaną prezentację na konferencji ULTra 2020, która odbędzie się w nowym terminie. W przypadku, gdy autor nie wyrazi chęci udziału czynnego w nowym terminie, istnieje możliwość wycofania referatu z konferencji. W ciągu najbliższych dni uczestnicy czynni zostaną poinformowani w osobnej wiadomości e-mail odnośnie dalszych działań.

Prosimy o przekazanie informacji o odwołaniu pierwotnego terminu konferencji wszystkim zainteresowanym. Nowy termin konferencji ogłoszony zostanie w przeciągu najbliższych dni.