TRANSIT w Szczecinie!

W dniach 22-23.11.2019 roku, na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, odbyła się V Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych, na której nasze koło reprezentowane było przez Gabrielę Frań oraz Urszulę Kierpiec.

Nasze przedstawicielki wygłosiły dwa referaty. Urszula Kierpiec w bloku architektury i budownictwa przedstawiła koncepcję przekształcenia ulicy Warszawskiej w Krakowie w shared space, natomiast Gabriela Frań w bloku technicznym wypowiedziała się na temat problemów transportowych peryferyjnych dzielnic mieszkaniowych oraz prób ich rozwiązania na przykładzie łódzkiego osiedla Julianów.

Oprócz części naukowej nie mogło również zabraknąć okazji do zwiedzania Szczecina i wspólnej integracji (szczególnie pozdrawiamy Olę i Anię ze Studenckiego Koła Naukowego Konstrukcji Żelbetowych CONKRET 😀).

Bardzo dziękujemy Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu w Szczecinie za organizację konferencji. Mamy nadzieję, że zobaczymy się znowu za rok 😉